Сьогодні дуже багато міських жителів на тлі динамічного життя у мегаполісах прагнуть мати заміський будинок. І йдеться не лише про будинок, в якому б господарі проводили вихідні, довгоочікувану відпустку, чи свята.

Заміський будинок став мрією для тих, хто бажає більше простору, кому до душі, щоб перебування у будинку приносило задоволення, умиротворення, гармонію, та й про свіжість і чистоту повітря, а також про прекрасні види ландшафту, що, як правило, оточують заміський будинок, теж не зайвим буде згадати.

Заміський будинок – знахідка і в тому плані, що поруч із будинком завжди знайдеться корисна площа, де діти можуть грати.

Безперечно, тішить, що в літні вечори вся сім’я може насолоджуватися веселим проведенням часу в альтанці, готуючи шашлики або, сидячи біля вогнища.

Хоча сам колорит заміського будинку вже межа мрій для багатьох, все ж таки стильний та індивідуальний дизайн заміського будинку сьогодні для сучасних мешканців котеджів не менш важливий.

Власник має можливість створити свій приголомшливий дизайн для заміського будинку, який приноситиме задоволення, насолоду, приємні емоції від споглядання затишку та ідеального  інтер’єру.

Якщо ви вирішили облаштувати заміський будинок, можна зробити це виключно на свій смак або скористатися знаннями стилістів, що пропонують надихнутись прикладами найкращих стилів інтер’єру з усього світу.

Пропонуємо вам ознайомитись з можливими варіантами стилів, які користуються актуальністю на сьогоднішній день у вдосконаленні простору у заміському будинку.

Давайте разом уявимо, як можна реалізувати той чи інший дизайн заміського будинку у своєму проекті житла такого типу.

Як підібрати дизайн заміського будинку 2024, якщо вибір варіантів такий великий?

Заміський будинок, в якому все зроблено на ваш смак, буде захоплювати своєю атмосферою, кожною річчю, кожною деталлю, що зробить інтер’єр саме вашим, особливим.

Вибір стилів, які підійдуть, щоб створити саме ваш неповторний дизайн для заміського будинку, настільки великий, що кожен зможе підібрати приємний оку інтер’єр з нотками та родзинками, що тішать або, що теж не мало важливо, не дратують.

Підбір оптимальної версії стилю для вашої оселі залежить насамперед від ваших уподобань та розуміння комфорту, затишку, функціональності.

Головними факторами, що впливають на те, який дизайн заміського будинку ви зможете підібрати у майбутньому перевтіленні простору, є:

  • Гама кольорів, яка вам подобається
  • Корисна площа, яку ви можете задіяти
  • Наявність віконних конструкцій, що є джерелом природного світла
  • Існуюче планування та можливість перепланування або зонування простору
  • Додаткові приміщення, що також впливають на остаточну версію ремонтних робіт

Отож, що пропонує нам сфера дизайну та архітектури для вдосконалення житлового простору заміського котеджу. Розглянемо найпопулярніші стилістичні напрями.

Скандинавський дизайн заміського будинку

Дуже стильний та сучасний скандинавський стиль стане ідеальним для поціновувачів комфорту та затишку у всіх деталях.

Скандинавський дизайн заміського будинку ґрунтується на світлих відтінках, де яскраві та темні тони можуть використовуватись як акценти. Головний колір скандинавського стилю – білий, тому в будинку буде світло та просторо.

Особлива увага в цьому дизайні приділена природним матеріалам, простоті форм, але при цьому вражаючим деталям.

У скандинавському стилі ви знайдете багато затишку, який можна реалізувати за рахунок рослинних та геометричних орнаментів на текстилі, меблів з ефектом старіння, ніжних та приємних хутряних килимків, безлічі живих рослин.

Лофт — дизайн заміського будинку, що підходить для активних та цілеспрямованих

Хоча лофт все ж таки більш підходящий для міських квартир, офісів, творчих студій, багато хто тягнеться до цього стилю навіть у розробці заміських інтер’єрів, тому що в ньому відчувається креатив, цілеспрямованість, свобода.

У лофт дизайн легко впишуться будь-які додаткові деталі. Стиль завжди можна трансформувати, доповнивши його новими акцентами. Чудовим рішенням буде об’єднати лофт та еко стиль.

Дизайн лофт удосконалює величезні м’які меблі, стильні дерев’яні полиці, шафи в натуральному кольорі, незвичайні за формою столи в сучасному оформленні, вражаючі модернові люстри, що на тлі цегляних та бетонних стін, дерев’яних і начебто недороблених стель будуть виглядати нетривіально, модно, створюючи особливу енергетику та атмосферу.

Якраз у лофті поєднується непоєднуване, тому такий дизайн заміського будинку – це те, що потрібно для творчих та незвичайних натур.

Дизайн заміського будинку прованс створить у вашому житлі атмосферу будиночка на селі.

Фішкою прованс стилю є не тільки особливості напряму, але й наявність величезної кількості природного світла, на тлі якого дизайн заміського будинку виглядатиме найбільш виграшно.

Про наявність простору теж не варто забувати, адже через дрібні деталі і квіткові принти, які актуальні для провансу, в невеликому приміщенні вся краса інтер’єру може бути втрачена.

На запропонованому фото прикладі можна легко усвідомити, які особливості має інтер’єр у цьому стилі.

Світлі та пастельні тони, природні матеріали для обробки, багато текстилю, натуральні тканини (мішковина, льон, ХБ) — ці та інші важливі моменти роблять дизайн заміського будинку в стилі прованс настільки романтичним, затишним, що навіює спогади про бабусиний будиночок десь із дитинства.

А як же чудово впишуться в подібний інтер’єр заміського будинку раритетні дрібниці з минулих століть, дорогий фарфор, м’які диванчики і крісла.

Який затишок внесе у ваш прованс випромінюючий світло та тепло камін, старовинні або з імітацією під старовину комоди та шафи, вишукані предмети освітлення.

Прованс дарує атмосферу дому, сім’ї. У цьому стилі найбільш вдало виглядають кухня, спальня, вітальня.

Інтер’єр заміського будинку у сучасній стилістиці

Сучасні стилістичні віяння в дизайні будинку загалом мають певну схожість. Ставка робиться на комфорт, що ідеально поєднується з максимальною функціональністю.

Відображення сучасних тенденцій дизайну простежується в найчастіше використовуваних і динамічних стилях, які відмінно трансформуються і на невеликій площі і у великих заміських котеджах.

Поряд із лофтом і скандинавським стилем, про які ми вже коротко розповіли, до списку фаворитів сучасних стилів можна віднести:

  • хай тек
  • мінімалізм
  • модерн
  • неокласика
  • контемпорарі
  • еко стиль
  • стилі, що відображають етнічний колорит
  • арт деко

Зазначимо, що практично всі сучасні напрямки, в яких сьогодні популярно створювати заміські проекти, мають дуже оригінальні підходи до вирішення зонування простору, розставляння акцентів, створення атмосфери.

Наприклад, в стилі контемпорарі актуальні багатофункціональні, але при цьому найпростіші рішення в підборі меблів.

Дизайн контемпорарі приймає сучасні матеріали у поєднанні зі світло-бежевим, молочним, сірим, білим відтінками.

Мінімалізм і хайтек також ґрунтуються на функціональності та простоті дизайну. І хоча насправді розташування елементів продумане до дрібниць, все виглядає дуже лаконічно, стримано, ненав’язливо, ергономічно.

Дизайн заміського будинку в таких стилях вибирають впевнені в собі, цілеспрямовані люди, для яких краса і затишок — це не дорого — багато, це про зручність, енергетику, функціональність, відсутність зайвого, про свободу і простір.

Сучасні матеріали (скло, пластик, хромування), оригінальні форми, стильний акцентний декор, але в невеликій кількості, багато техніки та різноманітне освітлення – все це є показниками сучасних напрямків.

Пошановувачі естетики зможуть внести у дизайн заміського будинку трохи творчих поривів, додавши картини сучасного мистецтва до інтер’єру.

А ось такі дизайни, як арт-деко, модерн, неокласика можуть бути більш зухвалими, певною мірою розкішними.

Такі інтер’єри можуть поєднувати нотки футуризму і кубізму в новому прочитанні або володіти особливою чуттєвістю, що властиво модерну.

Наприклад, у подібних стилях часто можна побачити складні по малюнку шпалери, гіпсокартонні конструкції, гру контрастів, як у відношенні кольорів, так і в плані меблів.

Дизайн заміського будинку шале

Ще один цікавий за стилістикою дизайн заміського будинку – шале. Такий стиль дуже часто віддають перевагу власникам готелів на курортах у горах, де вся атмосфера просякнута енергетикою природи та гір.

Природна краса природи, натуральні матеріали оздоблення — цегла, каміння, фактурна штукатурка, стельові балки, пофарбована і натуральна за кольором деревина, земляні відтінки, що поєднуються з такими тонами, як білий, фіолетовий, червоний, бордовий, сірий, в інтер’єрі створюють неповтор. затишний кут.

Камін – головний персонаж інтер’єру. Не відстають і такі види декору, як усілякі плетінки, в’язка, хутро, замша, шкіри тварин, дрібні аксесуари з дерева. Заміський інтер’єр шале сподобається людям спокійним, які із задоволенням відпочивають у гармонії з природою.

Класика – це завжди розкішно і зі смаком

Розкіш — це саме про класичний стиль, тому обравши дизайн заміського будинку в класичному стилі, доведеться розщедритися. Коштують інтер’єрні обновки у стилі класика дуже недешево.

Неймовірний класичний дизайн заміського будинку — це про ліпнину, позолоту, бронзові покриття, розкішні сходи, паркет і килимові покриття, дорогі картини, дзеркала в об’ємних рамках, кришталеві люстри.

Вітаються благородні теплі відтінки, розкішні та об’ємні м’які меблі, достаток декору та текстилю з вензельною вишивкою, антикваріат.

Висновки…

Крім вище перерахованих стилів, ваш заміський будинок можна облагородити, використавши й інші напрями, а також незвичайні їх поєднання та трансформації.

Тим не менш, створюючи свій оригінальний дизайн заміського будинку, враховуйте, що будинок завжди виглядатиме стильно, якщо всі кімнати будуть виконані в одній стилістичній концепції.

Експериментувати не забороняється, але в усьому варто знати міру. Це стосується як кольорового аспекту, так і наповнення будинку декором.

Докладніше про інші тонкощі та особливості інтер’єрів читайте у наших наступних матеріалах.

Comments are closed.

Pin It